Music Spot
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Music Spot

A place for you..
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Устата с песен за трафика на бебета

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ShadyG

ShadyG


Брой мнения : 1
Join date : 24.05.2010
Age : 19
Местожителство : #ShadyVille, IRC

Устата с песен за трафика на бебета Empty
ПисанеЗаглавие: Устата с песен за трафика на бебета   Устата с песен за трафика на бебета I_icon_minitimeНед 13 Юни 2010, 02:08

За мен лично е странна комбинацията рап-опера! Но Устата през какво ли не е минал, за да е актуален ... Посланието е ясно, видеото ... хмм може да се каже идейно ... не знам! Оставям да прецените: Устата и Елица Нешевска - Фабрика за бебета

Цитат :
За първи път у нас ще чуем любопитната симбиоза от рап и опера.Устата запява с певицата Елица Нешевска. Двамата правят дует със симфоничен оркестър, а песента се нарича "Фабрика за бебета". Текстът и посланието обаче не са типично забавни, както рапърът ги прави, а са част от кампанията на фондация "Фейс ту фейс" за предотвратяване на трафика на бебета.
Нешевска е завършила Консерваторията, но е била и зам.-министър на младежта и спорта по времето на Васил Иванов-Лучано, както и парламентарен секретар във ведомството на държавната администрация.
"Това е проект заедно със социалното министерство и песента е страхотна, макар да не е песен в истинския смисъл на думата. Ще ми се това парче наистина да бъде чуто и оценено. То не е сингъл, който да въртиш по дискотеките. Невинаги се обръща внимание на благородните каузи. Свикнали сме на скандални продукти да обръщаме внимание", каза Устата.
Върнете се в началото Go down
Sane__
Producer
Producer
Sane__


Брой мнения : 11
Join date : 23.05.2010
Age : 36

Устата с песен за трафика на бебета Empty
ПисанеЗаглавие: Интересно   Устата с песен за трафика на бебета I_icon_minitimeНед 13 Юни 2010, 04:38

Много интересна идея, за жалост остава интересно само на идея, изпълнението и реализацията на трака ми звучат като 2 отделни песни миксирани в една.Посланието е ясно, но парчето не е достатъчно добро поне за мене.
Върнете се в началото Go down
http://influencebg.blogspot.com/
 
Устата с песен за трафика на бебета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Music Spot :: Музика :: Рап & Хип-хоп-
Идете на: