Music Spot
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Music Spot

A place for you..
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Presonus - Studio One

Go down 
АвторСъобщение
DJ_LIZARD
Producer
Producer
DJ_LIZARD


Брой мнения : 7
Join date : 23.05.2010
Age : 34
Местожителство : Sofia

Presonus - Studio One Empty
ПисанеЗаглавие: Presonus - Studio One   Presonus - Studio One I_icon_minitimeВто 25 Май 2010, 03:19

Presonus - Studio One

Presonus - Studio One Prke1uein83a4ac0gh5qvwa4a656mj-pre

За някой DAW,а за други опит за направата на такъв...

Да ви кажа честно тази програма ме грабна още с пускането си.Интерфеиса и е лесен и интуитивен но това което ми хареса най много в нея е че всичко е подредено,непретрупано и докато разучавах всяка опция имах чувството че знам къде да я намеря.Програмата има всички основни качества на DAW програма...нищо повече и нищо по малко.Единственият недостатък на Studio One са може би не толкова добрите вградени плъгини за аудио обработка,но пък кой се нуждае от тях след като имаме Waves Very Happy За сметка на вградените си некачествени плъгини обаче програмата предоставя изключително лесна и удобна работа с VSTI,а също така има и поддръжка на VST3.Повечето от вас биха избрали тази програма именно заради лекотата й, като хубавото тук е че можете да заредите достатъчен брой VST-та без това да попречи на другите дейности на компютъра.Програмата по мое мнение е наистина приятна и удобна и горещо я препоръчвам на хора които тепърва се преориентират от Reason към DAW програма,но ако все пак държите на екстрите и имате достатъчно силен компютър тогава можете да се насочите към програми от ранга на Sonar и Cubase.

Върнете се в началото Go down
http://influencebg.blogspot.com/
 
Presonus - Studio One
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Music Spot :: Софтуер :: Друг Софтуер-
Идете на: